+48 512 353 686

Menu

Akcesoria ślubne

Wszystkie ozdoby do włosów, podwiązki czy biżuteria są wykonywane ręcznie.  Możemy wspólnie zaprojektować niepowtarzalne akcesoria, które uwydatnią Twoja urodę lub przełamią stereotypowe myślenie o wizerunku Panny Młodej. Tu na bieżąco publikuję cudeńka, które wychodzą z pracowni https://www.instagram.com/weddingart_pracownia_slubna/

 Materiały jakich używam do produkcji są najwyższej jakości, a „świecidła” do ich wykończenia przywożę z podróży lub wyszukuję w czeluściach Internetu czy w babcinych szafach – tworząc kompozycje niepowtarzalne i oryginalne w 100%.

 Część z akcesoriów jest już gotowa i można ją zakupićod ręki” w pracowni lub przez Internet, ale w większości przypadków są one wykonywane specjalnie dla Ciebie. W związku z tym, że moje ozdoby powstają w ideii SLOW, na realizacje trzeba liczyć ok tygodnia do maxymalnie dwóch z przesyłką.

 Proponuję Ci także inne rozwiązanie niż tylko zakup ozdób do włosów. Istnieje możliwość "pierwszego wypożyczenia". Co to znaczy i jak się odbywa?

Za połowę ceny produktu wykonuję Twoją wymarzoną ozdobę, a ona po ślubie/sesji zdjęciowej wraca do mnie. Ty nie musisz martwić się o sprzedaż, a moje preciosa wracają do pracowni, gdzie używam ich do sesji zdjęciowych, do wystawienia na targach branżowych czy w innych moich aktywnościach. Tym samym nic się nie marnuje i wszyscy są zadowoleni, łącznie z przyrodą :)

 

Zamówienia można skaładać telefonicznie 512 353 686 lub mailowo magda@purchla.pl, a najlepiej zapraszam Cię do mojej pracowni.

Do rozpoczęcia pracy przy presoanlizacji biżuterii czy akcesoriów, potrzebny jest zadatek w wysokości 50 zł. Wpłatę proszę uiścić na poniższe konto (z dopiskiem biżuteria i datą ślubu) oraz przesłać poterdzenie na magda@weddingart.com.pl

mBank, biznes konto

48 1140 2004 0000 3402 6948 7516

 

Wasza, M.