+48 512 353 686

Menu

Makijaże ślubne

Od zawsze interesowałam się makijażem, a od 12 lat wykonuję go zawodowo. Od 10 lat prowadzę także firmę Face Art, która specjalizuje się w makijażu beauty, glamour, a na potrzeby pięknych ślubów powstała marka Wedding Art oraz pracownia w Sopocie. Polecam odwiedziny na profilu Face Art oraz Wedding Art gdzie można na bieżąco śledzić moje poczynania na planach zdjęciowych, przy sesjach reklamowych czy wideoklipach. Blog prowadzę po to, by dzielić się z Wami nie tylko swoimi pracami, ale także doświadczeniami  i inspiracjami na temat Panien Młodych, ślubów i tego co w branży najciekawsze. Na kanale youtube natomiast możecie oglądnąć moją pracę od kuchni, zobaczyć pokazy mody, które stylizowałam i piękne filmy ślubne z Pannami Młodymi, które miałam przyjemność malować.

 

Pracuję przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków jak: MAC, Dior, Estee Lauder, Clarins, Anastasia Beverly Hills, Kryolan, Smashbox, Bobbi Brown, Nars, Clinique, Isa Dora, Max Factor i wiele innych. Zapewniają one maksymalną trwałość nawet przy najsilniejszych wzruszeniach i warunkach pogodowych.  

 

Rezerwacji na makijaże ślubne 2020 można dokonywać od 01.10.2019 r.

 

Dla przypomnienia:

 

Dojeżdżam do Was do domu (lub we wskazane miejsce) przy 3 os. do malowania w Trójmieście, poza Trójmiasto przy 5. Jeśli jest do malowania 1 osoba, to zapraszam do siebie do atelier w Sopocie. Wiem także, że życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, więc jeśli jeśli jest to małe dziecko, choroba czy inne zdarzenie losowe, za dodatkową opłatą mogę przyjechać także i dla 1 os.

 

Rezerwacja terminu odbywa się tylko mailowo (magda@purchla.pl, magda@weddingart.com.pl, magda.faceart@gmail.com) i powinna zawierać:

  • dokładny adres, pod który mam przyjechać w dniu ślubu (ulica, klatka, nr mieszkania, piętro, nazwa osiedla, ew. punkt orientacyjny, żebym mogła do Was trafić bez problemu),

  • numer telefonu prywatnego,

  • godzinę i miejsce ślubu,

  • godzinę gotowości Panny Młodej przed błogosławieństwem,

  • ewentualnie ilość dodatkowych osób do malowania.Do rezerwacji terminu potrzebna jest również wpłata zadatku – 50 zł. za każdy zamówiony makijaż na podane niżej konto, z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko Panny Młodej oraz data ślubu. Potwierdzenie wpłaty proszę dołączyć do rezerwacji w mailu.

mBank, biznes konto

48 1140 2004 0000 3402 6948 7516W ustalonym czasie (przeważnie jest to od trzech do miesiąca przed ślubem) umawiamy się na makijaż próbny - tu płaci się 200 zł. Jeśli makijaż próbny spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pobieram zaliczkę na poczet makijażu ślubnego (50 zł.) - jeśli sobie życzycie to podpisujemy umowę.

 


Na próbę zapraszam do siebie do Atelier w Sopocie, ul. Obr. Westerplatte 16a. Jest to budynek Biblioteki Miejskiej, ale wejście nie główne, a z boku budynku, pod daszkiem schodami na dół, od ul. Czyżewskiego.

 

Przygotowałam dla Ciebie także kilka wpisów na blogu, aby ułatwić nam współpracę. Zapraszam do przeczytania :)

Cennik

Jak przygotować się do spotkania próbnego

Kontakt z wizażystą - co napisać w mailu, a kiedy zadzwonić?

O której makijaż, a kiedy fryzura ślubna