+48 512 353 686

Menu

Makijaże ślubne

Od zawsze interesowałam się makijażem, a od 13 lat wykonuję go zawodowo. Od ponad 10 lat prowadzę także firmę Face Art, która specjalizuje się w makijażu natural beauty i glamour, a na potrzeby pięknych ślubów powstała marka Wedding Art oraz pracownia w Gdańsku. Polecam odwiedziny na profilu Wedding Art oraz Face Art gdzie można na bieżąco śledzić moje poczynania nie tylko na ślubach, ale także na planach zdjęciowych, przy sesjach reklamowych czy wideoklipach.

 

Pracuję przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków jak: Dior, MAC, Charlotte Tilbury, Estee Lauder, Clarins, Anastasia Beverly Hills, Kryolan, Smashbox, Bobbi Brown, Nars, Clinique, Isa Dora, Max Factor i wiele innych. Zapewniają one maksymalną trwałość nawet przy najsilniejszych wzruszeniach i warunkach pogodowych.  

 

Zasady rezerwacji makijaży ślubnych 2024:

 

Dojeżdżam do Was (do domu, hotelu lub we wskazane miejsce) przy 3 os. do malowania w Trójmieście (dodatkowa opłata za dojazd to 150 zł.), poza Trójmiastem przy 5-ciu os. (każdorazowa wycena w zależności od kilometrów). Jeśli jest do malowania 1 osoba, to zapraszam do siebie do pracowni we Wrzeszczu, ul.B. Śniadeckich 4/2. Wiem także, że życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, więc jeśli jest to małe dziecko, choroba czy inne zdarzenie losowe, za dodatkową opłatą mogę przyjechać także dla 1 os.

 

Rezerwacja terminu odbywa się tylko mailowo (magda@purchla.pl, magda@weddingart.com.pl) i powinna zawierać:

  • adres, pod który mam przyjechać w dniu ślubu - miejscowość i ulica, a szczegóły (klatka, nr mieszkania, piętro, nazwa osiedla, ew. punkt orientacyjny, żebym mogła do Was trafić bez problemu) możesz podać na makijażu próbnym lub przed samą uroczystością,

  • numer telefonu prywatnego,

  • godzinę i miejsce ślubu,

  • godzinę gotowości Panny Młodej przed błogosławieństwem, przyjazdem rodziców, wyjściem z domu - żeby określić odpowiednią godzinę końca makijaży,

  • ewentualnie ilość dodatkowych osób do malowania.Jak zarezerwować termin?

Jeśli mam wolny termin i udało nam się określić warunki współpracy przechodzimy do formaności:

  • Wpłata zadatku – 50 zł. za każdy zamówiony makijaż na podane niżej konto, z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko Panny Młodej oraz data ślubu - to bardzo ważne, żebyśmy się potem mogły na spokojnie rozliczyć.

          mBank, biznes konto 48 1140 2004 0000 3402 6948 7516

  • Potwierdzenie wpłaty proszę dołączyć do rezerwacji w mailu.

 

 

Makijaż próbny

W ustalonym czasie (przeważnie jest to od trzech do miesiąca przed ślubem) umawiamy się na makijaż próbny - tu płaci się 300 zł. Jeśli makijaż próbny spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pobieram zaliczkę na poczet makijażu ślubnego (50 zł.) - jeśli sobie życzycie to podpisujemy umowę.


Na próbę zapraszam do pracowni w Gdańsku, ul. B. Śniadeckich 4/2 i najlepiej połączyć go z przymiarką sukni lub fryzurą lub przetestować na imprezie lub wyjściu.

Pamiętajcie, że umawiamy się wcześniej na konkretną godzinę!

 

Przygotowałam dla Was także kilka wpisów na blogu, aby ułatwić nam współpracę. Zapraszam do przeczytania :)

Cennik

Jak przygotować się do makijażu próbnego

O której makijaż, a kiedy fryzura ślubna

 

Miło mi będzie także poznać Cię osobiście, więc jeśli masz ochotę, to zapraszam na pyszną kawę do Oliwy. Tylko zadzwoń proszę wcześniej, żebym mogła poświęcić czas tylko Tobie.

 

Do zobaczenia,

Magda Purchla