+48 512 353 686

Menu

Informacje o zapisach na makijaże 2021

Drogie Panie

 

zapisy na makijaże ślubne w sezie 2021 już ruszyły. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje potrzebne do założenia rezerwacji. Gdybyście miały dodatkowe pytania, jestem dla Was do dyspozycji 9.00-17.00 (pn.-pt.):

pod nr tel. 512 353 686,

mailowo magda@purchla.pl,

a także na fb Wedding Art i ig Wedding Art - pracownia ślubna

 

Dojeżdżam do Was (do domu, hotelu lub we wskazane miejsce) przy 3 os. do malowania w Trójmieście (dodatkowa opłata za dojazd to 50 zł.), poza Trójmiastem przy 5-ciu os. (każdorazowa wycena w zależności od kilometrów). Jeśli jest do malowania 1 osoba, to zapraszam do siebie do pracowni w Oliwie, ul. Poczty Gdańskiej 4/4. Wiem także, że życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, więc jeśli jest to małe dziecko, choroba czy inne zdarzenie losowe, za dodatkową opłatą mogę przyjechać także i dla 1 os.

 

Rezerwacja terminu odbywa się tylko mailowo (magda@purchla.pl, magda@weddingart.com.pl) i powinna zawierać:

  • adres, pod który mam przyjechać w dniu ślubu - miejsowość i ulica, a szczegóły (klatka, nr mieszkania, piętro, nazwa osiedla, ew. punkt orientacyjny, żebym mogła do Was trafić bez problemu) możesz podać na makijażu próbnym lub przed samą uroczystością,

  • numer telefonu prywatnego,

  • godzinę i miejsce ślubu,

  • godzinę gotowości Panny Młodej przed błogosławieństwem, przyjazdem rodziców, wyjściem z domu - żeby określić odpowiednią godzinę końca makijaży,

  • ewentualnie ilość dodatkowych osób do malowania.Do rezerwacji terminu potrzebna jest również wpłata zadatku – 50 zł. za każdy zamówiony makijaż na podane niżej konto, z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko Panny Młodej oraz data ślubu. Potwierdzenie wpłaty proszę dołączyć do rezerwacji w mailu.

mBank, biznes konto

48 1140 2004 0000 3402 6948 7516W ustalonym czasie (przeważnie jest to od trzech do miesiąca przed ślubem) umawiamy się na makijaż próbny - tu płaci się 200 zł. Jeśli makijaż próbny spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pobieram zaliczkę na poczet makijażu ślubnego (50 zł.) - jeśli sobie życzycie to podpisujemy umowę.


Na próbę zapraszam do pracowni w Gdańsku-Oliwie, ul. Poczty Gdańskiej 4. Bardzo łatwo można do nas trafić, ponieważ mieścimy się w kamienicy niedaleko dworca kolejowego w Oliwie (dojazd od strony Al. Grunwaldzkiej). Wejście znajduje się od strony ogrodu, a na domofonie szukaj nr 4. Zapraszam na I p. z niebieskiem drzwiami - to właśnie tu. Z ulicy na balkonie na I p. widać nasz różowy rower - często jest dla Was punktem orientacyjnym.

Pamiętajcie, że umawiamy się wcześniej na konkretną godzinę!

 

Przygotowałam dla Was także kilka wpisów na blogu, aby ułatwić nam współpracę. Zapraszam do przeczytania :)

 

Jak przygotować się do spotkania próbnego

O której makijaż, a kiedy fryzura ślubna

 

Miło mi będzie także poznać Cię osobiście, więc jeśli masz ochotę, to zapraszam na pyszną kawę do Oliwy. Tylko zadzwoń proszę wcześniej, żebym mogła poświęcić czas tylko Tobie.

 

Do zobaczenia,

Magda Purchla