+48 512 353 686

Menu

Makijaże ślubne 2018

Drogie Panie,

 

 

w związku z dużym zainteresowaniem usługami na makijaż ślubny, rozpoczęłam rezerwacje na 2018. Ceny makijaży na przyszły rok nie ulegają zmianie http://www.weddingart.com.pl/cennik,7,pl.html, ale warunki rezerwacji terminu już tak.

 

 

Dojeżdzam do Was do domu przy 3 os. do malowania, poza Trójmiasto przy 5 osobach. Jeśli jest do malowania 1 osoba, to zapraszam do siebie do atelier w Sopocie. Wiem, że życiu zdażają się także sytuacje nieprzewidziane, więc jeśli jeśli jest to małe dziecko, choroba czy inne zdarzenie losowe za dodatkową opłatą mogę przyjechać dla 1 osoby. 

 
 

Rezerwacja terminu odbywa się mailowo (magda@purchla.pl, magda@weddingart.com.pl, magda.faceart@gmial.com) i powinna zawierać:

  • dokładny adres, pod który mam przyjechać w dniu ślubu (ulica, klatka, nr mieszkania, piętro, nazwa osiedla, ew. punkt orientacyjny, żebym mogła do Was trafić bez problemu),
  • numer telefonu prywatnego,
  • godzinę i miejsce ślubu,
  • godzinę gotowości Panny Młodej przed błogosławieństwem,
  • ewentualnie ilość dodatkowych osób do malowania.

 

 

W ustalonym czasie (przeważnie jest to od trzech do miesiąca przed ślubem) umawiamy się na makijaż próbny - tu płaci się 180 zł. Jeśli makijaż próbny spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pobieram zaliczkę na poczet makijażu ślubnego (50 zł.) - jeśli sobie życzycie to podpisujemy umowę.

 

W linku poniżej znajdziecie informacje jak można najlepiej przygotować się do naszego spotkania.
https://allaboutthebrideblog.wordpress.com/2017/02/07/jak-przygotowac-sie-do-wizyty-u-wizazysty/

 


Na próbę zapraszam do siebie do Atelier w Sopocie, ul. Obr. Westerplatte 16a - budynek Bilblioteki Miejskiej - wejście nie glówne, a z boku budynku, pod daszkiem na dól, od ul. Czyżewskiego.  Punkt odniesienia to Dworek Sierakowskich.