+48 512 353 686

Menu

Zapisy na makijaże ślubne 2020

 

Drogie Klientki

 

zapisy na makijaże ślubne na sezon 2020 już ruszyły. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do założenia rezerwacji. Gdybyś miała dodoatkowe pytania, jestem dla Ciebie  do dyspozycji 9.00-17.00 (pn-sob.) pod nr tel. 512 353 686,  mailowo magda@purchla.pl, a także na fb https://www.facebook.com/WeddingArtMagdaPurchla

 

Dojeżdżam do Was do domu (lub we wskazane miejsce) przy 3 os. do malowania w Trójmieście, poza Trójmiastem przy 5-ciu. Jeśli jest do malowania 1 osoba, to zapraszam do siebie do atelier w Sopocie. Wiem także, że życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, więc jeśli jeśli jest to małe dziecko, choroba czy inne zdarzenie losowe, za dodatkową opłatą mogę przyjechać także i dla 1 os.

 

Rezerwacja terminu odbywa się tylko mailowo (magda@purchla.pl, magda@weddingart.com.pl, magda.faceart@gmail.com) i powinna zawierać:

  • adres, pod który mam przyjechać w dniu ślubu - miejsowość i ulica, a szczegóły (klatka, nr mieszkania, piętro, nazwa osiedla, ew. punkt orientacyjny, żebym mogła do Was trafić bez problemu) możesz podać na makijażu próbnym lub przed samą uroczystością,

  • numer telefonu prywatnego,

  • godzinę i miejsce ślubu,

  • godzinę gotowości Panny Młodej przed błogosławieństwem,

  • ewentualnie ilość dodatkowych osób do malowania.Do rezerwacji terminu potrzebna jest również wpłata zadatku – 50 zł. za każdy zamówiony makijaż na podane niżej konto, z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko Panny Młodej oraz data ślubu. Potwierdzenie wpłaty proszę dołączyć do rezerwacji w mailu.

mBank, biznes konto

48 1140 2004 0000 3402 6948 7516W ustalonym czasie (przeważnie jest to od trzech do miesiąca przed ślubem) umawiamy się na makijaż próbny - tu płaci się 200 zł. Jeśli makijaż próbny spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pobieram zaliczkę na poczet makijażu ślubnego (50 zł.) - jeśli sobie życzycie to podpisujemy umowę.

 


Na próbę zapraszam do siebie do Atelier w Sopocie, ul. Obr. Westerplatte 16a. Jest to budynek Biblioteki Miejskiej, ale wejście nie główne, a z boku budynku, pod daszkiem schodami na dół, od ul. Czyżewskiego.

 

Przygotowałam dla Ciebie także kilka wpisów na blogu, aby ułatwić nam współpracę. Zapraszam do przeczytania :)

 

Cennik

Jak przygotować się do spotkania próbnego

O której makijaż, a kiedy fryzura ślubna

 

Miło mi będzie Cię będzie poznać osobiście, więc jeśli chcesz się wcześniej umówić, to zapraszam do mojego atelier w Sopocie. Tylko zadzwoń proszę wcześniej, żebym mogła poświęcić czas tylko Tobie.

 

Do zobaczenia,

Magda Purchla